за підтримки:

Що таке Kolomyia Runday?

Це безкоштовний забіг щосуботи з фіксацією часу довжиною у 5 км.

Сторінка в Facebook.

Точка збору та старту забігу на Google Maps.

Коли?

Квітень — жовтень: Старт щосуботи о 9:00. Обов’язкова розминка о 8:30.

Листопад — Березень: Старт о 10:00. Обов’язкова розминка о 9:30.

Де?

Забіг стартує біля дамби міського озера, навпроти вулиці  Антона Чехова, 14.

Точка збору та старту забігу на Google Maps.

Для кого:

Ми чекаємо всіх, хто хоче і любить бігати. Будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нас всією сім’єю. Ваші домашні чотирилапі улюбленці також можуть бігти поруч з вами. У нас немає обмежень за віком. Вибираючи маршрути, ми прагнемо знайти і ті, які підійдуть для учасників в інвалідних візках. Ми вітаємо всіх без винятку і будемо чекати поки не фінішує останній учасник.

Поради при підготовці до забігу:

  • Поставте лайк сторінці Kolomyia Runday, щоб бути в курсі всіх новин і отримати можливість спілкуватися з іншими бігунами.
  • Зареєструйтеся і перед забігом роздрукуйте свій qr-код!
  • Вперше на Runday? Ознайомтесь з інформацією за посиланням та дізнайтеся про все, що потрібно зробити, щоб стати частиною нашої спільноти.
  • Після забігу ви зможете знайти ваш зафіксований результат сайті.
  • Runday існує завдяки волонтерам, які, як і Ви, люблять біг і мають натхнення  популяризувати його. Ознайомтесь з нашою сторінкою, присвяченою волонтерству, якщо також хочете приєднатися до нас.

Траса

Забіг починається біля дамби міського озера, навпроти вулиці Антона Чехова. Вся траса проходить по асфальту, є невелика ділянка з переходом в грунтове покриття. Рельєф плаский, без набору висоти. Фініш знаходиться у місці старту.

Правила безпеки на трасі:

Забіг Kolomyia Runday — це безкоштовний захід, організований волонтерами. Ми хочемо зробити наші забіги максимально безпечними, тому просимо всіх учасників, уболівальників і організаторів дотримуватись наступних правил:

— Переконайтесь, що ви готові пробігти 5 км і відчуваєте себе добре в день забігу.

— Уважно слідкуйте за дорогою під час бігу.

— Обов’язково проводите розминку перед забігом і заминку після.

— Якщо бачите, що бігунові стало погано, будь ласка, зупиніться і допоможіть йому, або зробіть все можливе, щоб він отримав професійну допомогу якнайшвидше.

— Ви можете брати участь у забігу разом зі своїм домашнім улюбленцем. Єдине правило: тримайте його на повідку і контролюйте поведінку протягом всієї дистанції.

— Організація не несе відповідальності за отримані травми або інші неприємні ситуації, що відбулись з вами під час забігу. Будьте уважні і обережні!

— Організатори забігу мають аптечку для надання першої медичної допомоги.

Інфраструктура.

На старті ви можете залишити свої речі, але не забувайте, що це масова подія і ми не можемо гарантувати безпеку ваших речей, тому, будь ласка, не залишайте цінності без нагляду довіреної особи.

Організатор забігу: Андрій Сочка (sochka1993@gmail.com); Тел: 093 226 14 40
Директор забігу: Андрій Сочка (sochka1993@gmail.com); Тел: 093 226 14 40
Координатор волонтерів: Андрій Сочка (sochka1993@gmail.com); Тел: 093 226 14 40

Інші контакти