FAQ

Як взяти участь у runday?

Для цього потрібно зареєструватись на runday.org, роздрукувати свій QR-код та вчасно прийти на забіг. Відвідайте сторінку “Як працює  runday?”, щоб ознайомитися із детальнішою інформацією.

Забіги відбуваються о 9:00 щосуботи.
Для того, щоб взяти участь у якості волонтера, напишіть на volunteers@runday.org.

 

Як мені знайти свій qr-код?

Ваш QR-код – це унікальний ключ до ваших результатів.

Якщо ви зареєстровані на сайті та увійшли на нього, то можете знайти свій QR-код в профілі за цим посиланням: http://runday.org/profile/.

Ви маєте роздрукувати його і взяти з собою на забіг.

 

Як мені роздрукувати свій qr-код, якщо у мене немає принтера?

Натиснувши кнопку “Роздрукувати QR код” на сторінці профілю, ви потрапляєте на сторінку друку qr_print,  з якої ви також можете зберегти файл для друку в іншому місці.

qr_print.php - Google Chrome 2016-07-21 14.05.20

Також, якщо Ви зайдете в свій профіль зі смартфона, то можете зберегти QR-код як картинку і мати його з собою на забігу. photo_2016-07-22_12-30-48

Але просимо вдаватись до цього тільки у крайньому випадку, т.я. пошук картинки буде займати додатковий час і це ускладнить роботу волонтерів.

Як зареєструватись на забіг?

Ви маєте зареєструватись на сайті runday.org один раз і, взявши свій QR-код, можете приходити на будь-який забіг runday. Ніякої додаткової реєстрації не потрібно.

Як відбувається забіг?

Після реєстрації на сайті ви отримуєте свій унікальний ID у вигляді QR-коду, що знаходиться у Вашому профілі. Вам необхідно роздрукувати його і мати при собі для участі в runday.

В день забігу Вам потрібно вчасно з’явитись на місці старту – ми рекомендуємо 8.30, так всі матимуть змогу познайомитись один з одним та як слід розім’ятись.


Старт. Всі учасники стають за стартовою смугою та чекають сигналу від Тайм-кіпера. Всі стартують одночасно із початком відліку часу.

Фініш. При перетині фінішної смуги кожним учасником, Тайм-кіпер натискає кнопку Фінішування, таким чином формуючи список часу кожної фінішної позиції.
Також, на фініші Ви отримуєте картку з номером своєї фінішної позиції. Після цього ви підходите до волонтера, що сканує QR-коди та він вводить в базу номер з картки фінішної позиції та сканує Ваш код. Потім дані про час поєднуються із даними про особу і таким чином формується список результатів забігу, що публікується на сайті.

Більше інформації тут: Перша участь у runday.

Чи можу я бігти із дитячою коляскою для бігу?

Ми будемо раді вашій участі в забігу разом з дитиною, якщо ви впевнені у придатності коляски до бігу. Ми зазвичай бігаємо по асфальту, тому везти її буде зручно, а також у нас зазвичай є тейл-ранер, котрий зможе допомогти, якщо виникне потреба. Однак слід пам’ятати, що на шляху можуть бути автомобілі, так як забіги проводяться в публічних місцях. Якщо ви не впевнені щодо конкретного маршруту, зв’яжіться із організаторами забігу, будь ласка. Їх контакти зазначені на сторінці з інформацією про забіг.

Чи необхідно бути досвідченим бігуном, щоб приймати участь у runday?

Ні, runday відкритий для учасників будь-якого рівня. Єдиною вимогою є достатня фізична форма для подолання 5 км – навіть, якщо під кінець забігу Ви будете просто йти. Наші волонтери будуть поруч, щоб підтримати та допомогти новим учасникам 🙂

Чи має учасник володіти українською або російською мовою?

Один із засновників runday майже не говорить жодною з цих мов(хоч і вчить українську), тому – НІ, немає ніяких мовних обмежень, щодо участі в забігах. Ми багатомовне спільнота 🙂 Забіги в Києві організовані людьми, що говорять англійською, а всі волонтерські ролі можуть бути виконані без будь-яких спеціальних мовних навичок – достатньо усмішки. Якщо Ви хочете стати волонтером на забігах за межами Києва, ми радимо Вам зв’язатись із їх організаторами. Ми впевнені, вони будуть раді знайти когось, хто говорить Вашою мовою і зможе пояснити, як все працює. Їхня контактна інформація міститиметься на сторінці забігу, або Ви можете зв’язатись із нами і ми допоможемо.

 

Чи є якісь вікові обмеження?

Ніяких вікових обмежень немає. Єдиною вимогою є здатність подолати п’ятикілометрову відстань. Це не змагання, тому час не настільки важливий. До того ж у нас є Тейл-ранер, котрий зможе допомогти, у випадку якихось проблем.

Як я можу прийняти участь в якості волонтера?

Це дуже просто:
1. Зайдіть на сторінку профілю та відмітьте галочкою пункт “Я бажаю бути волонтером” вкінці списку.

2. Напишіть на volunteer@runday.org,  вказавши темою “Хочу бути волонтером”.

Мені подобається ідея. Чи можу я організувати свій власний runday-забіг?

Так! Насправді ми хочемо бачити якомога більше забігів! 🙂

Наша ціль – зробити runday доступним кожному, незалежно від того, де вони проживають. Для того, щоб ця ідея справдилась, нам потрібні волонтери, які б могли організувати та проводити місцеві забіги runday. Тому, якщо Ви хочете стати організатором локального runday, звертайтеся сюди.

Інші запитання

Якщо у вас є запитання, якого немає в переліку вище, сміливо задавайте його, використовуючи цю форму або завітайте до сторінки Контакти, щоб зв’язатися із однією із наших команд.

Задайте своє питання

13 + 11 =